KONST / Litografier / Färglitografi 12342036
nr 1234 2036
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 103/360. Motivet: 25x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:40:57
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson